Юридичні консультації онлайн в веб-сервісі DealOk

Про нас

   Юридична спільнота нашої великої та непереможної України дуже велика. І з упевненістю можна заявляти, що кожен його представник унікальний і має низку комбінацій найрізноманітніших якостей. Кожен із них є боєць, психолог і творець. У цьому полягає глобальна місія юриспруденції.

   З 2021 року ми щодня взаємодіємо з величезною кількістю професіоналів в межах біржі правового фрілансу DealOk. У чому суть DealOk? Це єдина онлайн платформа надання послуг юристів, адвокатів та нотаріусів фізичним особам, ФОП та юридичним особам. На даний момент це одна з найкорисніших та найпопулярніших спільнот України.

   Що являє собою DealOk? Це активна та прогресивна команда спеціалістів, яка здійснює підтримку, обслуговування, адміністрування сайту. А також співтовариство професіоналів, зареєстрованих на платформі. Біржа правового фрілансу допомагає швидко знайти того, хто може допомогти вам у вирішенні актуальних завдань. Фахівці надають послуги в галузі юриспруденції щодо складання договорів, судових позовів у цивільних, кримінальних та господарських справах та складання заяв у поліцію, прокуратуру та інші державні і приватні компанії.

   Дистанційно ви можете укладати з фахівцями договори та отримувати потрібну вам інформацію на підставі адвокатських запитів, довідок та інших документів, що цікавлять довірителя. Інформацію буде надіслано на вашу пошту або месенджер.

   Тут піклуються про ваші інтереси та захищаються ваші права, тут ми просимо фідбек та генеруємо ідеї. Все ж таки важливо, з ким і як ви пройдете цей період. Ситуації, пов'язані з правами та відповідальністю, як правило, викликають у багатьох людей стрес. Тому завдання нашого проекту – об'єднати можливості та знання спеціалістів та запити людей, які живуть на території України, а також зняти напругу та перевести її у позитивне вирішення питання.

Про нас

Наша команда

Вербецька Тетяна та Сьомак Сергій

Вербецька Тетяна та Сьомак Сергій

Засновник проекту
MantiCore Development

MantiCore Development

Розробник проекту
Wits

Wits

Фахівці з просування