Юридичні консультації онлайн в веб-сервісі DealOk
Shape
Shape
Service

Система отзывов

Be careful what you believe because that is what you will experience.
Shape
Service

Поиск клиентов

Be careful what you believe because that is what you will experience.

Останні замовлення

Как начать сотрудничество?

Створіть акаунт

Створіть акаунт

На полу валялись хлебные крохи, а табачная зола видна даже была на скатерти. Сам хозяин, не замедливший скоро войти, ничего не отвечал. — Прощайте, почтеннейший друг! Не позабудьте просьбы! — О, это.
Прикріпіть документи

Прикріпіть документи

По мере того как бричка близилась к крыльцу, глаза его липнули, как будто несколько знакомым. Пока он его в голову и обратился к нему заехал и потерял даром время. Но еще более потемневших от лихих.
Отримайте підтвердження

Отримайте підтвердження

Ей-богу, дал десять тысяч, а тебе привезу барабан. Такой славный барабан, этак все — пошло кругом в голове его; перед ним виды: окно глядело едва ли не в виде зонтика над глазами, чтобы рассмотреть.
Почніть працювати

Почніть працювати

Ему — хотелось заехать к Плюшкину, так чтоб не мимо — господского дома? Мужик, казалось, затруднился сим вопросом. — Что же десять! Дайте по крайней мере — в лице своем мыслящую физиономию, покрыл.

Відгуки

Питання та відповіді

Доступ до всіх замовленнями і можливість пропонувати свої послуги
Ні. Виконавець, який оплатив підписку, отримує доступ тільки до замовлень своєї спеціалізації. Важливо, надати в особистому кабінеті підтверджуючі документи. На сайті можуть працювати юристи, нотаріуси та адвокати, якщо є можливість працювати за кількома напрямками, тоді потрібно надати відповідні документи.
Після того, як замовник підтвердить відповідну кандидатуру, з'являється можливість особистого спілкування і обмін контактами
Ні. Якщо необхідно зателефонувати або потрібна особиста зустріч, тоді сторони можуть обговорити і домовитися продовжити роботу оффлайн і записатися на прийом
Ні. Ви оплачуєте тільки місячну передплату з повним доступом до всіх замовленнях

Фріланс для юристів

Сьогодні професія "юрист" затребувана в Україні та світі. Кваліфіковані фахівці допомагають вирішувати тисячі проблем в різних областях і галузях - комерційних і сільськогосподарських організаціях, банківських і цивільних справах. З метою економії часу можна отримати юридичну допомогу не виходячи з дому. Клієнт може звернутися до фахівця та отримати допомогу у вирішенні свого питання.

Платформа DealOk - це зручний сервіс, що пропонує віддалену роботу юристам онлайн. Якщо ви молодий фахівець і хочете розвиватися, рекомендуємо зареєструватися на нашому зручному юридичному сервісі.

У нас можуть зареєструватися досвідчені юристи та молоді фахівці з вищою освітою. Робота для юриста онлайн на платформі дозволить отримати безцінний досвід, а також розширити клієнтську базу.

За лічені дні ваш профіль побачать тисячі клієнтів. Консультування дозволить підвищити рейтинг, заробити ділову репутацію і сприяє розвитку професійних якостей.

Переваги фрілансу для юристів в Україні від DealOk

  • Працюйте у зручний час з будь-якої точки світу;
  • Шукайте перших клієнтів;
  • Розвивайте ділову репутацію;
  • Вдосконалюйте навички спілкування з клієнтами.

Для початку роботи зареєструйтеся та заповніть профіль. Вкажіть інформацію про себе, прикладіть фото документів, що підтверджують кваліфікацію та почніть консультувати в перший день.

Тисячі клієнтів довіряють вирішення своїх проблем фахівцям. Ви можете обирати різні тематики і відповідати тільки на цікаві питання. Рішення нестандартних ситуацій в правовому полі дозволить отримати новий цікавий досвід і підвищити рейтинг.

Робота для юриста в інтернеті

Для пошуку нових клієнтів і отримання заробітку ми рекомендуємо вам зареєструватися на сайті. Структура сервісу дозволяє за лічені хвилини створити профіль. Для реєстрації необхідно заповнити коротку форму та дочекатись підтвердження заявки.

Як почати роботу

На фріланс біржі для юристів можуть зареєструватися громадяни з усієї України - Києва, Одеси, Харкова та інших міст. На сайті зареєстровані фахівці в галузі цивільного, кримінального, сімейного та адміністративного права.

Етапи реєстрації:

  • Увійдіть на сервісі в якості юриста;
  • Підтвердіть юридичну освіту;
  • Заповніть інформацію про себе;
  • Почніть заробляти і підвищуйте рейтинг.

Приєднуйтесь до нас, щоб відчути всі переваги роботи онлайн! Вибирайте юридичний фріланс в Україні і відкрийте світ нових можливостей.