Юридичні консультації онлайн в веб-сервісі DealOk
Shape

Робота для юриста онлайн в Україні

Отримайте безкоштовну можливість пошуку замовника. У нас ви отримаєте повний доступ до списку людей, яким потрібні юристи, адвокати, нотаріуси. Вам не потрібно тепер платити за рекламу, робити візитки, знімати офіс, оплачувати послуги менеджера і т.д. З DealOk ви можете не виходячи з дому в онлайн режимі знайти клієнтів і виконувати якісно свою роботу.

Person
Shape
Service

Пошук клієнтів

Зручний і зрозумілий функціонал сервісу допоможе легко знайти підходящу заявку згідно з розділами сайту. DealOk - інноваційний проект у сфері юридичних послуг на ринку України, який допомагає знайти клієнтів в онлайн режимі. Знайти клієнта стало набагато простіше.
Shape
Service

Система відгуків

Оцінка фахівця формується на основі оцінок і відгуків замовників, які уклали угоду на сайті. Тільки користувачі, які співпрацювали з фахівцем мають право додавати коментарі виконавцю, з яким була угода. Зручно і прозоро.
Shape
Service

Підтримка

Кожному користувачеві сервісу надається технічна підтримка. При будь-яких складнощах або питаннях з використанням сайту DealOk ви можете звернутися до нас. Ми допоможемо і відповімо на всі питання.

Останні замовлення

Как начать сотрудничество?

Створіть акаунт

Створіть акаунт

Пройдіть реєстрацію і підтвердіть свої дані
Прикріпіть документи

Прикріпіть документи

Після реєстрації для підтвердження надайте документи
Отримайте підтвердження

Отримайте підтвердження

Модератор перевірить надані дані на справжність
Почніть працювати

Почніть працювати

Залишайте відповідь на замовлення клієнтів і отримаєте роботу

Відгуки

Питання та відповіді

Доступ до всіх замовленнями і можливість пропонувати свої послуги
Ні. Виконавець, який оплатив підписку, отримує доступ тільки до замовлень своєї спеціалізації. Важливо, надати в особистому кабінеті підтверджуючі документи. На сайті можуть працювати юристи, нотаріуси та адвокати, якщо є можливість працювати за кількома напрямками, тоді потрібно надати відповідні документи.
Після того, як замовник підтвердить відповідну кандидатуру, з'являється можливість особистого спілкування і обмін контактами
Ні. Якщо необхідно зателефонувати або потрібна особиста зустріч, тоді сторони можуть обговорити і домовитися продовжити роботу оффлайн і записатися на прийом
Ні. Ви оплачуєте тільки місячну передплату з повним доступом до всіх замовленнях

Фріланс для юристів

Сьогодні професія "юрист" затребувана в Україні та світі. Кваліфіковані фахівці допомагають вирішувати тисячі проблем в різних областях і галузях - комерційних і сільськогосподарських організаціях, банківських і цивільних справах. З метою економії часу можна отримати юридичну допомогу не виходячи з дому. Клієнт може звернутися до фахівця та отримати допомогу у вирішенні свого питання.

Платформа DealOk - це зручний сервіс, що пропонує віддалену роботу юристам онлайн. Якщо ви молодий фахівець і хочете розвиватися, рекомендуємо зареєструватися на нашому зручному юридичному сервісі.

У нас можуть зареєструватися досвідчені юристи та молоді фахівці з вищою освітою. Робота для юриста онлайн на платформі дозволить отримати безцінний досвід, а також розширити клієнтську базу.

За лічені дні ваш профіль побачать тисячі клієнтів. Консультування дозволить підвищити рейтинг, заробити ділову репутацію і сприяє розвитку професійних якостей.

Переваги фрілансу для юристів в Україні від DealOk

  • Працюйте у зручний час з будь-якої точки світу;
  • Шукайте перших клієнтів;
  • Розвивайте ділову репутацію;
  • Вдосконалюйте навички спілкування з клієнтами.

Для початку роботи зареєструйтеся та заповніть профіль. Вкажіть інформацію про себе, прикладіть фото документів, що підтверджують кваліфікацію та почніть консультувати в перший день.

Тисячі клієнтів довіряють вирішення своїх проблем фахівцям. Ви можете обирати різні тематики і відповідати тільки на цікаві питання. Рішення нестандартних ситуацій в правовому полі дозволить отримати новий цікавий досвід і підвищити рейтинг.

Робота для юриста в інтернеті

Для пошуку нових клієнтів і отримання заробітку ми рекомендуємо вам зареєструватися на сайті. Структура сервісу дозволяє за лічені хвилини створити профіль. Для реєстрації необхідно заповнити коротку форму та дочекатись підтвердження заявки.

Як почати роботу

На фріланс біржі для юристів можуть зареєструватися громадяни з усієї України - Києва, Одеси, Харкова та інших міст. На сайті зареєстровані фахівці в галузі цивільного, кримінального, сімейного та адміністративного права.

Етапи реєстрації:

  • Увійдіть на сервісі в якості юриста;
  • Підтвердіть юридичну освіту;
  • Заповніть інформацію про себе;
  • Почніть заробляти і підвищуйте рейтинг.

Приєднуйтесь до нас, щоб відчути всі переваги роботи онлайн! Вибирайте юридичний фріланс в Україні і відкрийте світ нових можливостей.