Сервіс у часі військового стану надає послуги спеціалістам безкоштовно
Юридичні консультації онлайн в веб-сервісі DealOk

Як знайти хорошого юриста?

Як знайти хорошого юриста, рекомендації та поради щодо вибору
Як знайти хорошого юриста?

Як вибрати юриста в Україні

Щороку юридичні факультети випускають тисячі молодих спеціалістів. Юрист в Україні – це затребувана та престижна професія.

Сьогодні юристи надають допомогу у різних галузях права - адміністративне, сімейне, митне, цивільне, податкове, трудове, фінансове та допомагають вирішити тисячі питань.

Незважаючи на велику кількість фахівців, постає питання: як знайти хорошого юриста?

У цій статті ми розповімо, як знайти хорошого юриста з кредитів, банкрутства, нерухомості та інших галузей права. Нижче розглянуто основні критерії вибору спеціалістів, які займаються різними юридичними питаннями.

Критерії вибору

  1. Читаємо інформацію та відгуки. Завдяки розвитку соціальних мереж ми можемо ознайомитися з рейтингом юридичних компаній та відгуками практично кожного спеціаліста. Хороший фахівець цінує свою репутацію. Сьогодні існує маса інтернет-майданчиків, де можна залишити докладний відгук про співпрацю та поділитися результатом роботи. Грамотний та компетентний юрист підтримує ділову репутацію.
  2. Перша консультація. Оплатіть консультацію, введіть спеціаліста в курс справи, послухайте його думку та шляхи вирішення, поставте запитання. Оцініть комунікабельність, ввічливість та уважність до деталей – це дуже важливі якості для співпраці. Вам має бути комфортно. Часом пошук спеціаліста займає не один тиждень. Якщо вам не подобається фахівець, як людина, чи ви їй не довіряєте – це вагома нагода шукати юриста далі.
  3. Пунктуальність. Хороший фахівець дотримується термінів підготовки та відправлення документів. У разі форс-мажору передзвонює та вибачається за затримку. Якщо фахівець не виходить на зв'язок, регулярно не відповідає в месенджерах і не передзвонює, - це говорить про поганий сервіс. Уявіть, як така несерйозна людина працює з документами і представлятиме ваші інтереси.
  4. Не довіряйте юристам, які обіцяють вам 100% успіх у справі. На практиці, результат справи багато в чому залежить від досвіду та кваліфікації юриста, але не варто забувати про опонентів, їх досвід та знання.
  5. Послуги хорошого юриста не можуть коштувати задешево. Сьогодні в нашій країні тисячі юристів, що діють, з приблизно однаковим цінником. Якщо вартість послуг у спеціаліста на порядок нижча – варто замислитись.
  6. Співробітництво за договором. Важливо укласти договір з юристом, у якому чітко прописуються обов'язки сторін і гонорар. Документ є захистом інтересів та особистої інформації клієнта.

Ми описали основні пункти, які відповідають на запитання: як правильно вибрати юриста з банкрутства чи спеціаліста з інших галузей права?

В онлайн-сервісі DealOk ви зможете отримати допомогу компетентного юриста онлайн 24/7. Якщо ви не знаєте, як знайти хорошого юриста з нерухомості онлайн – зверніть увагу на рейтинг та відгуки. На сайті зареєстровані досвідчені юристи з підтвердженою вищою освітою, які готові до співпраці.

Наступні статті