Сервіс у часі військового стану надає послуги спеціалістам безкоштовно
Юридичні консультації онлайн в веб-сервісі DealOk

Як вибрати адвоката?

Як вибрати адвоката, поради щодо вибору хорошого адвоката
Як вибрати адвоката?

Як обрати адвоката

Щодня ми вирішуємо десятки проблем різного характеру. Але деякі ситуації потребують вирішення у правовому полі. Розлучення, ДТП, майнові суперечки, представлення інтересів у суді та інші питання потребують юридичної допомоги. Результат справи залежить від компетентності адвоката та швидкості прийняття рішення. Ми розповімо, як правильно обрати адвоката та на які критерії звернути увагу.

Завдання, які вирішує адвокат:

  • проводить консультації з юридичних питань;
  • готує юридичні висновки;
  • складає претензії;
  • представляє інтереси в суді та державних органах.

Поради щодо вибору хорошого спеціаліста

Звертаючись до послуг адвоката, ми хочемо отримати професійну допомогу у вирішенні свого питання. Тому необхідно:

  1. Перевірити статус чинного адвоката. Чинний спеціаліст повинен мати посвідчення та перебувати в адвокатській колегії, юридичній консультації чи бюро.
  2. Уточнити спеціалізацію та досвід. У адвокатів є поділ за спеціалізаціями. Вони вибирають свою нішу і стають професіоналами, напрацьовують досвід та відгуки.
  3. Відгуки про спеціаліста. Якщо ви не знаєте, як вибрати адвоката у кримінальних справах, рекомендуємо ознайомитися з реальними відгуками та подивитися рейтинг. Як дізнатися рейтинг адвоката? Сьогодні фахівці приймають в офісах та дають консультації онлайн. На юридичних сайтах можна ознайомитися з рейтингом спеціаліста, його спеціалізацією та відгуками. Важливо відзначити, що не всі кваліфіковані фахівці пропонують онлайн-консультації. Тому, якщо вам порекомендували адвоката, але ви не знайшли про нього інформації, не робіть поспішних висновків. Можливо, він не має помічників для ведення особистої сторінки.
  4. Особиста консультація. Як знайти хорошого адвоката у сімейних справах? Ми рекомендуємо зустрітися та поспілкуватися зі спеціалістом. Складно зрозуміти, чи спрацюєтеся ви з адвокатом під час телефонної розмови чи листування. Ви повинні оцінити комунікабельність та професіоналізм, уважність до деталей, викладених у документах. Під час консультації спеціаліст пропонує рішення у правовому полі та вибудовує тактику ведення справи.
  5. Оплата. Не рекомендуємо звертатися за допомогою до спеціаліста, який консультує за невелику винагороду чи безкоштовно. Час досвідчених та затребуваних адвокатів не може коштувати дешево. Довіряйте ведення своєї справи професіоналові.

Ми розписали найпоширеніші критерії, як обрати адвоката у цивільних справах та спеціаліста в інших галузях права. Якщо у вас виникло невідкладне питання, яке потребує термінового вирішення, ви завжди отримаєте допомогу на сайті DealOk. Тут зареєстровані досвідчені адвокати з рейтингами та реальними відгуками, які проконсультують вас у зручний час.

Наступні статті