Сервіс у часі військового стану надає послуги спеціалістам безкоштовно
Юридичні консультації онлайн в веб-сервісі DealOk

Як вибрати нотаріус?

Як вибрати нотаріуса, поради щодо вибору хорошого нотаріуса
Як вибрати нотаріус?

Як вибрати нотаріуса

Кожен із нас стикається з проблемами, які потребують консультації у нотаріуса. Допомога нотаріуса може знадобитися при складанні шлюбного договору, договору-купівлі продажу або ренти, при вступі до спадщини

У вирішенні таких питань не варто покладатися на знання, отримані з інтернету. Як показує практика, без юридичної освіти складно розібратися у тонкощах документації та чинному законодавстві з усіма поправками. Ось чому слід звернутися до професіонала, який допоможе заощадити гроші, час і збереже ваш спокій. У статті ми розповімо, як вибрати нотаріуса для оформлення спадщини та інших юридичних операцій.

Ви дізнаєтеся, як вибрати нотаріуса для покупки квартири, а також фахівців для вирішення питань, що стосуються інших областей права.

Критерії вибору спеціаліста

  • Спеціаліст або нотаріальна контора. Якщо вам необхідне розлучення, оформлення майна, вступ у спадок - у цьому випадку віддайте перевагу грамотному фахівцю. Якщо ви маєте брати участь у десятках засідань, варто звернутися до послуг нотаріальної компанії.
  • Домовитись про консультацію. У ході живої бесіди фахівець оцінить перспективу справи, ознайомиться з деталями та поставить необхідні питання. Ви, у свою чергу, оціните грамотність та уважність. Пошук нотаріуса не обмежується одним фахівцем. Проконсультуйтеся на приватній основі з декількома нотаріусами, оцініть перспективи та оберіть хорошого спеціаліста, з яким комфортно працювати.
  • Відгуки та рейтинг. Сьогодні можна знайти відгуки практично про будь-якого діючого нотаріуса та нотаріальну компанію. Це один із перевірених пунктів, як вибрати нотаріуса для вступу у спадок. Коментарі в мережі залишають зареєстровані користувачі з ім'ям та прізвищем, що говорить про правдивість відгуків. Хороші фахівці стежать за репутацією та рейтингом, вони ввічливі, пунктуальні та уважні до деталей.
  • Вартість послуг. Нотаріус - це людина з вищою освітою та досвідом роботи. Ця професія надзвичайно потрібна в наші дні. Тому вибираючи спеціаліста, який займеться веденням вашої справи, не віддавайте перевагу невеликому ціннику. Розгляньте пропозиції та виберіть золоту середину. Насправді “дешево” = “неякісно”.

Ми розглянули основні критерії, як вибрати нотаріуса для покупки квартири, набуття спадщини, перевірки справжності документів та інших питань. Тепер ви знаєте, як правильно вибрати нотаріуса і уникнути поширених помилок.

Якщо вам терміново знадобилася консультація нотаріуса онлайн, на сайті DealOk ви отримаєте відповіді на всі запитання 24/7. Це зручний сервіс із правдивими відгуками та рейтингами спеціалістів, створений для вирішення широкого спектру проблем. Отримайте консультацію досвідченого нотаріуса зараз.

Наступні статті