Юридичні консультації онлайн в веб-сервісі DealOk
Shape

Юридичні консультації онлайн Одеса

Звертайтеся до перевірених фахівців, які виконають ваші завдання пов'язані з юриспруденцією і законом. Зробіть замовлення на сайті, профільні фахівці зв'яжуться і проконсультують по питанню. Отримати юридичну допомогу стало набагато легше і зручніше. Ви зможете отримати письмову консультацію на сайті, можливість записатися на прийом, визначитися з пакетом документів і ціною на ту чи іншу послугу, які надають фахівці. На сайті DealOk можна отримати он-лайн консультацію, але при необхідності можна домовитися про зустріч і отримати послугу при особистій зустрічі.

Person
Shape
Service

Адвокати

Потрібно відстояти права і інтереси, підозрюють або обвинувачують у вчиненні правопорушення? Зверніться по допомогу до кваліфікованого адвоката, який захистить в судовій суперечці, допоможе оскаржити штраф або податок. У нас на сайті безліч адвокатів: у кримінальних, цивільних, арбітражним, податковим, адміністративним справам, а також загальної спеціалізації.
Shape
Service

Юристи

Діяльність юриста - захист прав і законних інтересів приватного або юридичної особи, а також організації. Юристи займаються пошуком і аналізом значущих фактів для правового висновку з різних питань. Необхідна робота з інформацією і грамотне складання документів? Залишайте заявку, юристи зв'яжуться з вами.
Shape
Service

Нотаріус

Виникла ситуація як і де укласти угоду, оформити спадщину або підтвердити право власності? Створюйте замовлення на сайті і нотаріуси допоможуть вирішити ваше питання. Ви знайдете допомогу за такими видами нотаріальних дій: купівля-продаж, обмін, угоди з рухомим та нерухомим майном, договору і заповіту. Весь спектр нотаріальних послуг можна отримати на сайті.

Останні замовлення

Як почати співпрацю?

Створіть замовлення

Створіть замовлення

Зробіть опис, терміни і вартість
Виберіть виконавця

Виберіть виконавця

Зверніть увагу на оцінку і відгуки
Виконайте угоду

Виконайте угоду

Зв'яжіться та проведіть роботу
Прийміть роботу

Прийміть роботу

Перевірте і оплатіть замовлення

Відгуки

Shape

Пошук виконавця

З DealOk ви зможете економити час і кошти на послуги, що надаються. Ми надаємо зручний і безпечний сервіс з пошуку юристів, адвокатів і нотаріусів з усієї України. В нашій базі тільки надійні виконавці з достовірними відгуками реальних людей. Вам потрібно всього пару хвилин часу, щоб оформити замовлення і вибрати з переліку виконавців відповідну кандидатуру.
Пошук виконавця
Shape

Пошук роботи

Для всіх хто надає юридичні, нотаріальні або адвокатські послуги - сервіс DealOk надає масштабний доступ до клієнтської бази. Безліч людей з усіх областей України шукають перевірених фахівців. Якщо ви надаєте допомогу з оформленням спадщини, допомагаєте укладати договори купівлі-продажу, надаєте консультації або захищаєте права громадян, тоді ви знайдете тут клієнтів.
Пошук роботи