Юридичні консультації онлайн в веб-сервісі DealOk

Виконавці

Місто
Поволоцька Марія
Поволоцька Марія

Відгуків немає

Практикуючий юрист з досвідом роботи більше 5 років. Підготую процесуальні документи та надам якісні консультації. Беру лише ту роботу в якій впевнена та зможу виконати якісно. Буду рада співпраці!
Новосад Роман
Новосад Роман

Відгуків немає

Вітаю, я надаю професійні юридичні послуги та маю понад 5 років практичного юридичного стажу. У своїй практиці я неодноразово допомагав клієнтам з мінімальними як моральними, так і матеріальними затратами подолати різноманітні життєві проблеми. Я вважаю, що покликання юриста в першу чергу допомагати людям, тому я весь час на зв'язку і готовий оперативно підтримати Вас порадою або консультацією. Буду радий допомогти і нехай щастить)
Пітецький Віталій
Пітецький Віталій

Відгуків немає

Профессиональный адвокат, свидетельство № 5773. Практический стаж юридической работы - 18 лет, практикую с 2003 года . Опыт работы от начальника юридического отдела органа государственной власти до директора юридической фирмы, адвоката. Предоставляю качественную и своевременную правовую помощь.
Пересада Богдан
Пересада Богдан

Відгуків немає

Юрист, адвокат із широкими знаннями договірної та претензійно-позовної роботи.
Гутгарц Дмитро
Гутгарц Дмитро

Відгуків немає

Понад 20 років на ринку юридичних послуг як юрисконсульт на підприємствах та в приватній адвокатській практиці. Маю досвід: 1. Державної реєстрації ТОВ, ФОП, ОСББ, громадських організацій, благодійних фондів. Реєстраційних дій щодо зміни складу учасників ТОВ, розміру статутного капіталу ТОВ, керівника , видів економічної діяльності (КВЕД). Ліквідація ТОВ. 2. Надання юридичних консультацій суб'єктам господарської діяльності з питань: - договірних відносин (розробка, аналіз, аудит, супровід укладення та виконання договорів); - оподаткування (вибір системи оподаткування, суперечки з органами ДФС, відстеження законодавчих змін у сфері оподаткування); - ліцензування; - трудового законодавства; - антимонопольного законодавства; - інтелектуальної власності. 3. Представництва інтересів клієнтів в судах (загальні, господарські, адміністративні). Успішний досвід щодо стягнення дебіторської заборгованості, захисту інтересів клієнта від необгрунтованих вимог кредиторів, оскарження повідомлень-рішень органів ДФС. 4. Супроводження блокчейн проектів, юридична підтримка проведення ICO проектів (вибір юрисдикції, розробка супровідної документац ії: White paper, KYC/AML процедури, privacy policy, terms of use, GPRD тощо). 5. Реєстрації компаній в іноземних юрисдикціях (Канада, США, Кіпр, Сінгапур, Швейцарія, Мальта, Беліз, Сейшельські острови тощо), співпраця з юридичними компаніями в іноземних юрисдикціях з питань супроводу зареєстрованих компаній. Відкриття рахунків в банках-нерезидентах. 6. Юридичного супроводу венчурного інвестиційного фонду (підготовка інвестиційних договорів, договорів між фондом і авторами стартапів). 7. Юридичного супроводу роботи біржі криптовалют (розробка необхідної документації, договорів тощо).
Стрельнік Анастасія
Стрельнік Анастасія

Відгуків немає

Загальний досвід роботи 6,5 років. Вартість послуг залежитеме від обсягу робіт. Спеціалізація сімейне право, цивільне право, справи про адміністративні правопорушення, кримінальне право.
Мороз Сергій
Мороз Сергій

Відгуків немає

Я адвокат, з більш ніж 10-річним стажем роботи у багатьох галузях права. Зокрема спеціалізуюся на судових процесах у цивільних, господарських, адміністративних справах, а також у справах про адміністративні правопорушення. У своїй діяльності, у першу чергу, керуюсь інтересами клієнта, законністю, якістю надання послуг, а також економією коштів для клієнта. Завжди дотримуюсь принципу "кожен має займатися своєю роботою", тому, якщо Вам потрібна моя допомога у вигляді консультації, представництва у судових процесах, або супроводженні бізнесу, буду радий Вас бачити на консультації!
Кірюшин Артем
Кірюшин Артем

Відгуків немає

Я адвокат Кірюшин Артем Андрійович, член Національної асоціації адвокатів України, з багатим досвідом роботи в органах прокуратури у минулому. Моїми спеціалізаціями є кримінальне, житлове, спадкове, земельне, фінансове, сімейне та адміністративне право. Також є фахівцем в інших галузях правозастосовної практики. Водночас, я пропоную абонентське обслуговування ФОП та підприємств.

D

Dealok Team

Відгуків немає

Приймак Вікторія
Приймак Вікторія

Відгуків немає

Виконавців на сторінці
Select...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4