Юридичні консультації онлайн в веб-сервісі DealOk

Виконавці

Місто
Мороз Сергій
Мороз Сергій
Star
Star
Star
Star
Star

1 відгуків

Я адвокат, з більш ніж 10-річним стажем роботи у багатьох галузях права. Зокрема спеціалізуюся на судових процесах у цивільних, господарських, адміністративних справах, а також у справах про адміністративні правопорушення. У своїй діяльності, у першу чергу, керуюсь інтересами клієнта, законністю, якістю надання послуг, а також економією коштів для клієнта. Завжди дотримуюсь принципу "кожен має займатися своєю роботою", тому, якщо Вам потрібна моя допомога у вигляді консультації, представництва у судових процесах, або супроводженні бізнесу, буду радий Вас бачити на консультації!
Грушанский Артем
Грушанский Артем
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Стаж работы в адвокатуре с 2004 года.
Дмух Николай
Дмух Николай
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Пересада Богдан
Пересада Богдан
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Юрист, адвокат із широкими знаннями договірної та претензійно-позовної роботи.
Березович Олександр
Березович Олександр
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Адвокат Березович Олександр Олександрович Здобув вищу юридичну освіту у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка Маю практичний досвід у юриспруденції понад 10 років, з них 6 років роботи у правоохоронних органах Протягом своєї професійної діяльності отримав об’ємну юридичну практику у галузях кримінального, адміністративного, цивільного, господарського та військового права. Успіх клієнта формує професійну та ділову репутацію адвоката! Моя адвокатська діяльність побудована на принципах європейських адвокатів та націлена, в першу чергу, на перспективу успіху для клієнта, а не на створення гучного ім’я та збагачення. Одним із найважливіших принципів діяльності адвоката є відданість інтересам клієнта. Із власного досвіду знаю наскільки цінним є якість юридичного супроводу для досягнення успіху в Україні. Саме тому зосереджую свою діяльність у наданні професійної правничої допомоги у найкоротші строки, що забезпечує досягнення клієнтами поставлених завдань.
Заєць Валентина
Заєць Валентина
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

• Составление процессуальных документов (исковые заявления, апелляционные и кассационные жалобы, заявления, ходатайства, адвокатские запросы). • Представительство интересов в судах • Земельные правоотношения (приватизация, сопровождение сделок, разрешение споров, прочее); • Имущественные споры (признание права собственности, наследственные споры, установление юридических фактов, споры при исполнении гражданских договоров). • Кредитные, ипотечные споры, урегулирование вопросов, связанных с уступкой права требования; • Корпоративные правоотношения (сопровождение процедуры ликвидациии юр. лиц, расторжение договоров в судебном порядке ); • Приватизация, обеспечение регистрации недвижимого имущества, снятие арестов, оформление реконструкции домов, квартир, пристроек, балконов; • Споры с контролирующими органами, субъектами властных полномочий; • Семейные споры (расторжение браков, раздел совместного имущества, алименты, место жительства детей, порядок участия в воспитании детей, установление отцовства). • Защита в уголовных делах • Оформление трудоустройства иностранцев; • Оформление вида на временное проживание; • Медиация (сопровождение переговоров, посредничество при разрешении конфликтных ситуаций, написание компромиссных документов);
Беляев Андрей.
Беляев Андрей.
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Стрельнік Анастасія
Стрельнік Анастасія
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Я, адвокат Анастасія Стрельнік, загальний досвід роботи більше 5-ти років. Свій досвід здобувала поряд з досвідченими адвокатами. До кожного клієнта знаходжу індивідуальний підхід. Більшість клієнтів стають хорошими знайомими. Моєю спеціалізацією є - сімейне право (розлучення; стягнення аліментів; позбавлення батьківських прав; усиновлення дитини одним із подружжя та інше); - цивільне право та цивільний процес; - кримінальне право та процес; - справи про адміністративні правопорушення; - складання договорів будь-якої складності; - юридичний супровід юридичних та фізичних осіб; - зняття арешту з нерухомості за старими виконавчими провадженнями; - юридичні консультації відносно зняття арешту з банківського рахунку, у випадку блокування державними або приватними виконавцями; - Також практикую такий підхід як медіація, тобто допомога клієнту у вирішенні питання клієнта шляхом переговорів. Мої клієнти завжди знають на якій стадії знаходиться їх справа та які дії мною вчинялись для досягнення поставленої цілі. Маю багато задоволених клієнтів! І найголовніше не буду вводити клієнта в оману, якщо не маю досвіду у вирішенні його питання. Якщо у Вас вже наявні питання, які турбуються телефонуйте та записуйтесь на консультацію: (093) 111 79 11.

В

Владислав
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Луконина Наталья
Луконина Наталья
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Более 10 лет в профессии! Специализируюсь в областях гражданского, семейного, наследственного, корпоративного, административного права. Сопровождаю уголовный процесс. Сопровождаю проверки контролирующих органов. Помогу начать свой бизнес, оформить наследство, взыскать страховую выплату при ДТП, разделить совместно нажитое имущество, трудоустроить сотрудников.... Просто решаю ваши сложные проблемы!
Виконавців на сторінці
Select...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4