Сервіс у часі військового стану надає послуги спеціалістам безкоштовно
Юридичні консультації онлайн в веб-сервісі DealOk

Онлайн консультація бухгалтера в Україні

Місто
Категорія
Дойчева Уляна
Дойчева Уляна
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Юристи
Я, молодий, працелюбний спеціаліст, який зможе законно та швидко допомогти Вам з будь-яким запитанням. Серед списку моїх послуг, зокрема: Письмова консультація/Підготовка договору/Усна консультація/Відеоконсультація/ Представництво інтересів у малозначних справах/Підготовка позову та іншого документа/
Досвід 2 роки
Стрельнік Анастасія
Стрельнік Анастасія
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Юристи, Адвокати
Я, адвокат Анастасія Стрельнік, загальний досвід роботи більше 5-ти років. Свій досвід здобувала поряд з досвідченими адвокатами. До кожного клієнта знаходжу індивідуальний підхід. Більшість клієнтів стають хорошими знайомими. Моєю спеціалізацією є - сімейне право (розлучення; стягнення аліментів; позбавлення батьківських прав; усиновлення дитини одним із подружжя та інше); - цивільне право та цивільний процес; - кримінальне право та процес; - справи про адміністративні правопорушення; - складання договорів будь-якої складності; - юридичний супровід юридичних та фізичних осіб; - зняття арешту з нерухомості за старими виконавчими провадженнями; - юридичні консультації відносно зняття арешту з банківського рахунку, у випадку блокування державними або приватними виконавцями; - Також практикую такий підхід як медіація, тобто допомога клієнту у вирішенні питання клієнта шляхом переговорів. Мої клієнти завжди знають на якій стадії знаходиться їх справа та які дії мною вчинялись для досягнення поставленої цілі. Маю багато задоволених клієнтів! І найголовніше не буду вводити клієнта в оману, якщо не маю досвіду у вирішенні його питання. Якщо у Вас вже наявні питання, які турбуються телефонуйте та записуйтесь на консультацію: (093) 111 79 11.
Шматько Дмитро
Шматько Дмитро
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Юристи
Я спеціаліст, який дивиться на проблеми саме із позиції клієнта та вибудовує стратегію рішення ситуації найбільш зручніше для замовника. Допомога із проблемами різної юридичної складності та супроводження до вирішення по суті. Напрям діяльності - цивільне та суміжні галузі. Перевірка та супроводження угод на прозорість, аналіз, виготовлення документів, зіставлення позовних заяв та інше.

В

Бігун Вікторія
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Юристи, Адвокати
Я практикуючий адвокат з досвідом роботи у галузі адміністративного, цивільного, сімейного, медичного судочинства. Окремо займаюсь питаннями реєстрації нерухомості. Оплата по домовленості в залежності від обсягу роботи. Буду рада співпраці!
Пеліх Євгенія
Пеліх Євгенія
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Юристи, Адвокати
Я практикуючий адвокат в сфері цивільного права. Спеціалізуюсь на сімейних спорах, об‘єктах нерухомого та рухомого майна, спадщина її оформлення та спори. Виконавче провадження, інші цивільни питання. Реєстрація бізнесу та зміни до установчих документів.
Соколова Анна
Соколова Анна
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Юристи, Адвокати
Я получила статус адвоката в 2017 году. Закончила юридический факультет в Национальном горном университете, г. Днепр. Специализируюсь в хозяйственных, административных и гражданских спорах. Считаю, что наиболее важным принципом работы адвоката является правило, установленное для врача: не навреди. Поэтому, оказывая юридическую помощь, я руководствуюсь исключительно нормой закона, адвокатской этики и прикладываю максимальное количество усилий для решения вопроса в пользу клиента.
Орловська Ярослава
Орловська Ярослава
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Юристи, Адвокати
Я є адвокатом, заступником керуючого партнера адвокатського об'єднання "ПРОКСІ" в м.Рівному, викладачем права в університеті, аспірантом четвертого рок навчання. Веду в основному кримінальні та цивільні справи.
Досвід 25 років юридичного стажу, 17 років адвокатського стажу років
Мороз Сергій
Мороз Сергій
Star
Star
Star
Star
Star

1 відгуків

Юристи, Адвокати
Я адвокат, з більш ніж 10-річним стажем роботи у багатьох галузях права. Зокрема спеціалізуюся на судових процесах у цивільних, господарських, адміністративних справах, а також у справах про адміністративні правопорушення. У своїй діяльності, у першу чергу, керуюсь інтересами клієнта, законністю, якістю надання послуг, а також економією коштів для клієнта. Завжди дотримуюсь принципу "кожен має займатися своєю роботою", тому, якщо Вам потрібна моя допомога у вигляді консультації, представництва у судових процесах, або супроводженні бізнесу, буду радий Вас бачити на консультації!
Кірюшин Артем
Кірюшин Артем
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Юристи, Адвокати
Я адвокат Кірюшин Артем Андрійович, член Національної асоціації адвокатів України, з багатим досвідом роботи в органах прокуратури у минулому. Моїми спеціалізаціями є кримінальне, житлове, спадкове, земельне, фінансове, сімейне та адміністративне право. Також є фахівцем в інших галузях правозастосовної практики. Водночас, я пропоную абонентське обслуговування ФОП та підприємств.
Шишола Євгеній
Шишола Євгеній
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Юристи
Юрист. Помічник адвоката об‘єднання «Немеш і партнери»
Виконавців на сторінці
Select...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Сьогодні бухгалтерські послуги онлайн потрібні як ніколи. Дедалі більше підприємців відмовляються від послуг штатних бухгалтерів та шукають спеціаліста на віддаленні. Це дозволяє заощадити витрати на організації робочого місця, придбання ліцензійного програмного забезпечення, сплати податків та інших моментів. А також отримати консультацію спеціаліста у будь-який час доби. Не всім компаніям потрібен бухгалтер на постійну роботу, і частіше спеціаліст приходить 1-2 рази на місяць. Якщо у вас виникло термінове питання з бухгалтерії, а на вашому підприємстві немає фахівця, задайте його на DealOk.

DealOk – це зручна платформа, яка об'єднує замовників та бухгалтерів в одному місці. На сервісі зареєстровані кваліфіковані спеціалісти, які готові надати допомогу 24/7. Якщо у вас виникло питання чи проблемна ситуація, що потребує негайного вирішення, ви можете отримати допомогу бухгалтера онлайн.

Переваги бухгалтерських послуг онлайн для клієнтів


Можливість вирішити питання, перебуваючи у відпустці або діловому відрядженні;

 • Отримати чітку та розгорнуту відповідь на своє запитання;
 • Понад сотню компетентних фахівців готові до співпраці;
 • Ви можете отримати разову послугу або домовитися про регулярне бухгалтерське ведення;
 • Повна конфіденційність та підтримка;
 • Доступні ціни.

Звертаючись до послуг спеціалістів, вам більше не потрібно стежити за поправками в законах та витрачати час на вирішення нецікавих завдань. За цим слідкують кваліфіковані спеціалісти, які надають бухгалтерські послуги. Поки бухгалтер вирішує проблему, ви можете зайнятися особистими справами чи відпочити.

Консультації бухгалтера онлайн


Вибираючи бухгалтера на нашій платформі, ви знайомитеся з повною інформацією про фахівця:

 • Вищій освіті;
 • Стаж роботи;
 • Рейтингом та відгуками.
 • Віддавайте перевагу фахівцям з хорошими відгуками та рейтингом, та не забувайте ділитися своїми враженнями про співпрацю.

Чому вам вигідно надавати послуги на платформі

 • Ви працюєте у зручний час із будь-якої точки планети;
 • Щодня розвиваєте ділову репутацію;
 • Можете отримати перших клієнтів та напрацювати досвід;
 • Вдосконалюйте навички спілкування з клієнтами.
 • Фріланс бухгалтер віддалено - як зареєструватися
 • Увійдіть сервіс як бухгалтер;
 • Підтвердіть наявність вищої освіти та кваліфікацію;
 • Заповніть анкету із даними про себе;
 • Переглядайте замовлення та вибирайте найцікавіші для себе;
 • Підвищуйте рейтинг та заробляйте більше.


Як отримати допомогу бухгалтера онлайн


Для отримання консультації кваліфікованого спеціаліста необхідно:

 • Зареєструватись на сервісі. Ця процедура забирає кілька хвилин.
 • Заповнити картку замовлення з детальним описом вашого питання чи проблеми;
 • Встановити вартість;
 • Вибрати виконавця та дочекатися відповіді.

Сьогодні сервіс уже допоміг тисячам українців із Києва, Одеси, Харкова та інших міст вирішити проблему, не виходячи з дому. Ми знаємо, що багато хто веде справи в нічний час. І це не дивно у сучасному динамічному світі. Тому на сервісі завжди є фахівці, які працюють у денний та нічний час. Ви знайдете виконавця у будь-який зручний час. Не відкладайте свої питання на завтра, а вирішуйте в міру надходження.