Сервіс у часі військового стану надає послуги спеціалістам безкоштовно
Юридичні консультації онлайн в веб-сервісі DealOk

Онлайн консультація нотаріуса в Україні

Місто
Категорія
Дойчева Уляна
Дойчева Уляна
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Юристи
Я, молодий, працелюбний спеціаліст, який зможе законно та швидко допомогти Вам з будь-яким запитанням. Серед списку моїх послуг, зокрема: Письмова консультація/Підготовка договору/Усна консультація/Відеоконсультація/ Представництво інтересів у малозначних справах/Підготовка позову та іншого документа/
Досвід 2 роки
Стрельнік Анастасія
Стрельнік Анастасія
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Юристи, Адвокати
Я, адвокат Анастасія Стрельнік, загальний досвід роботи більше 5-ти років. Свій досвід здобувала поряд з досвідченими адвокатами. До кожного клієнта знаходжу індивідуальний підхід. Більшість клієнтів стають хорошими знайомими. Моєю спеціалізацією є - сімейне право (розлучення; стягнення аліментів; позбавлення батьківських прав; усиновлення дитини одним із подружжя та інше); - цивільне право та цивільний процес; - кримінальне право та процес; - справи про адміністративні правопорушення; - складання договорів будь-якої складності; - юридичний супровід юридичних та фізичних осіб; - зняття арешту з нерухомості за старими виконавчими провадженнями; - юридичні консультації відносно зняття арешту з банківського рахунку, у випадку блокування державними або приватними виконавцями; - Також практикую такий підхід як медіація, тобто допомога клієнту у вирішенні питання клієнта шляхом переговорів. Мої клієнти завжди знають на якій стадії знаходиться їх справа та які дії мною вчинялись для досягнення поставленої цілі. Маю багато задоволених клієнтів! І найголовніше не буду вводити клієнта в оману, якщо не маю досвіду у вирішенні його питання. Якщо у Вас вже наявні питання, які турбуються телефонуйте та записуйтесь на консультацію: (093) 111 79 11.
Шматько Дмитро
Шматько Дмитро
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Юристи
Я спеціаліст, який дивиться на проблеми саме із позиції клієнта та вибудовує стратегію рішення ситуації найбільш зручніше для замовника. Допомога із проблемами різної юридичної складності та супроводження до вирішення по суті. Напрям діяльності - цивільне та суміжні галузі. Перевірка та супроводження угод на прозорість, аналіз, виготовлення документів, зіставлення позовних заяв та інше.

В

Бігун Вікторія
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Юристи, Адвокати
Я практикуючий адвокат з досвідом роботи у галузі адміністративного, цивільного, сімейного, медичного судочинства. Окремо займаюсь питаннями реєстрації нерухомості. Оплата по домовленості в залежності від обсягу роботи. Буду рада співпраці!
Пеліх Євгенія
Пеліх Євгенія
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Юристи, Адвокати
Я практикуючий адвокат в сфері цивільного права. Спеціалізуюсь на сімейних спорах, об‘єктах нерухомого та рухомого майна, спадщина її оформлення та спори. Виконавче провадження, інші цивільни питання. Реєстрація бізнесу та зміни до установчих документів.
Соколова Анна
Соколова Анна
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Юристи, Адвокати
Я получила статус адвоката в 2017 году. Закончила юридический факультет в Национальном горном университете, г. Днепр. Специализируюсь в хозяйственных, административных и гражданских спорах. Считаю, что наиболее важным принципом работы адвоката является правило, установленное для врача: не навреди. Поэтому, оказывая юридическую помощь, я руководствуюсь исключительно нормой закона, адвокатской этики и прикладываю максимальное количество усилий для решения вопроса в пользу клиента.
Орловська Ярослава
Орловська Ярослава
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Юристи, Адвокати
Я є адвокатом, заступником керуючого партнера адвокатського об'єднання "ПРОКСІ" в м.Рівному, викладачем права в університеті, аспірантом четвертого рок навчання. Веду в основному кримінальні та цивільні справи.
Досвід 25 років юридичного стажу, 17 років адвокатського стажу років
Мороз Сергій
Мороз Сергій
Star
Star
Star
Star
Star

1 відгуків

Юристи, Адвокати
Я адвокат, з більш ніж 10-річним стажем роботи у багатьох галузях права. Зокрема спеціалізуюся на судових процесах у цивільних, господарських, адміністративних справах, а також у справах про адміністративні правопорушення. У своїй діяльності, у першу чергу, керуюсь інтересами клієнта, законністю, якістю надання послуг, а також економією коштів для клієнта. Завжди дотримуюсь принципу "кожен має займатися своєю роботою", тому, якщо Вам потрібна моя допомога у вигляді консультації, представництва у судових процесах, або супроводженні бізнесу, буду радий Вас бачити на консультації!
Кірюшин Артем
Кірюшин Артем
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Юристи, Адвокати
Я адвокат Кірюшин Артем Андрійович, член Національної асоціації адвокатів України, з багатим досвідом роботи в органах прокуратури у минулому. Моїми спеціалізаціями є кримінальне, житлове, спадкове, земельне, фінансове, сімейне та адміністративне право. Також є фахівцем в інших галузях правозастосовної практики. Водночас, я пропоную абонентське обслуговування ФОП та підприємств.
Шишола Євгеній
Шишола Євгеній
Star
Star
Star
Star
Star

Відгуків немає

Юристи
Юрист. Помічник адвоката об‘єднання «Немеш і партнери»
Виконавців на сторінці
Select...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Консультація нотаріуса онлайн в Україні

Нотаріус - це особа, уповноважена в оформленні угод, перевірки документів, зберіганні копій і веденні інших нотаріальних справ. Нотаріус надає великий перелік послуг:

 • Видає свідоцтво про право на спадкування,
 • Займається посвідченням договорів, угод, заповітів,
 • Перевіряє і підтверджує справжність документів,
 • Консультує з нотаріальних питань,
 • Підтверджує вірність перекладу документів,
 • Реєструє покупку квартири і іншого майна,
 • Перевіряє і підтверджує вірність копій документів і виписок.

Якщо вам терміново необхідно задати питання нотаріусу онлайн в Україні або отримати консультацію, рекомендуємо зареєструватися на нашому сервісі.

Платформа DealOk - це зручний сервіс для надання юридичної допомоги, що дозволяє отримати детальну відповідь і докладну консультацію 24/7. Сьогодні на сервісі зареєстровані тисячі нотаріусів з усієї України, які готові надати нотаріальну допомогу. Для реєстрації фахівець висилає фото документів, що підтверджують наявність вищої профільної освіти.

Переваги нотаріуса онлайн в Україні від DealOk

Фахівці, які надають послуги на нашій платформі, відрізняються професійними якостями:

 • Чесністю, уважністю, педантичністю;
 • Стресостійкість;
 • Умінням знаходити підхід до кожного клієнта;
 • Постійно підвищують кваліфікацію і стежать за змінами законодавчої бази;
 • Володіють іноземними мовами.

Обираючи нотаріуса, ви можете ознайомитися з інформацією про фахівця - освітою, стажем роботи, рейтингом і відгуками. Ви можете бути впевненими: фахівці збережуть вашу конфіденційність. Кожна консультація або нотаріальна дія - це конфіденційний процес між нотаріусом і клієнтом.

Як отримати онлайн консультацію нотаріуса в Україні

Вам необхідно зареєструватися на сервісі. Реєстрація триває кілька хвилин, після чого необхідно заповнити коротку форму і детально описати свою проблему.

Завдяки зручному і простому сервісу вам не потрібно втрачати час, відкладати важливі справи або відпустку, чекаючи консультацію в нотаріальній організації. Задайте питання в будь-який зручний час і вирішите проблему в правовому полі. Середня швидкість відповіді фахівця - 15 хвилин.

Отримайте розгорнуту консультацію фахівця швидко і зручно, без відриву від важливих справ.